16 лютого 2018 року в обласному центрі біля приміщення міської ради відбулося святкування свята Масляної. Традиційно у цьому заході взяв участь територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького.

 Працівники територіального центру причащали містян варениками, млинцями, узваром.

Також численних гостей свята розважили піснями митці самодіяльного вокального ансамблю "Калинонька".

За веселощами  час сплинув непомітно, залишивши у всіх гарний настрій.

ФОТО

14 лютого 2018 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького відбулося святкування свята Масляної.

         Традиційно українці так само, як і інші слов’яни, ходили у цей день в гості, влаштовували в складчину веселі застілля, готували вареники, млинці.

         Тож і у територіальному центрі не відступили від традиції: присутніх пригощали млинцями  з сиром і запашним чаєм та розважили піснями самодіяльні митці вокального ансамблю "Калинонька".

 

         За веселими розмовами  час сплинув непомітно, залишивши у всіх гарний настрій.

ФОТО

13 лютого 2018 року клієнти територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького взяли участь у заході з нагоди Дня рідної мови в обласній науковій бібліотеці ім. Чижевського.

         Яскравий захід пройшов під гаслом Ліни Костенко про те, що нації помирають не від інфаркту, а від занепаду рідної мови.

         Присутні познайомились з цікавинками української мови, новинками літератури українських авторів, дізнались, що поміж слов’янських мов українська посідає друге місце, поступившись за мелодійністю лише італійській.

 

         Наприкінці заходу, що пройшов у теплій, душевній атмосфері, учасники познайомились із виробами ужитково-прикладного мистецтва місцевих аматорів.

ФОТО

Щороку 29 січня в Україні вшановують пам’яті загиблих у бою під Крутами

 

До міських заходів долучилися і працівники територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького. Так, з нагоди 100-ї річниці бою під Крутами взяли участь у відкритті меморіальної дошки братам Шульгіним

ФОТО

26 січня 2018 року  працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького разом із співробітниками ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо  необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті для клієнтів закладу, які проживають у приватному секторі мікрорайону Кущівка. Фахівці ДСНС надали рекомендації щодо використання газових та електроприладів, а також пічного опалення.

Шановні громадяни!

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

  • не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

 

Пам'ятайте! Сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя!

 

ФОТО

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com