СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

з питань планування, бюджету та фінансів

 

Голова комісії

 

Агліулін Роман Равільович

-  від політичної партії «Всеукраїнське          

об’єднання «Батьківщина»

 

Заступник голови комісії

 

Чумаченко Олена Олександрівна

- від партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

 

Секретар комісії

 

Мартинюк Антон Геннадійович

- від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

Члени комісії:

Босенко Олександр Миколайович

 

 

Вінницький Віталій Васильович               

 

 

Каленчук Борис Володимирович

                                

 

Кириченко Ніна Іванівна                    

 

Колоскова Людмила Сергіївна

 

 

Пустовий Олександр Миколайович

 

- від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

- від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

- від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»

 

- від політичної партії «Рідне місто»

 

- від політичної партії «Опозиційний блок»

 

- від політичної партії «Опозиційний блок»

 

 

 


                              

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

з питань житлово-комунального господарства та екології

 

Голова комісії

 

Вербовий Ігор Володимирович             

- від політичної партії «Блок Петра 

Порошенка «Солідарність»

 

Заступник голови комісії

 

Сілівейстров Андрій Валерійович

 

- від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Секретар комісії

 

Болокан Василь Якович

- від політичної партії «Рідне місто»

 

Члени комісії:

Залещик Лариса Володимирівна

 

 

Марченко Євген Вікторович

 

 

Муравйов Володимир Миколайович                    

 

Фоменко Іларіон Андрійович

 

 

Шаповал Дмитро Анатолійович

- від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»

 

- від політичної партії «Опозиційний блок»

 

- від радикальної партії Олега Ляшка

 

 

- від партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

 

- від політичної партії «Наш край»

 

 

 


                              

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

з питань праці, соціального захисту населення, сімї та молоді

 

Голова комісії

 

Гардашніков Андрій Леонідович        

- від політичної партії «Українське

об’єднання патріотів - УКРОП»

 

Заступник голови комісії

 

Аношина Зінаїда Василівна

- від політичної партії «Рідне місто»

 

Секретар комісії

 

Піскова Ніна Григорівна

 

- від політичної партії «Опозиційний блок»

 

Члени комісії:

Дьомін Олег Геннадійович

 

 

Новаторов Анатолій Григорович

 

 

Пустовіт Наталія Олександрівна

 

Таранюк Сергій Григорович

 

Яцун Олена Олексіївна

- від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

- від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

- від політичної партії «Рідне місто»

 

- від радикальної партії Олега Ляшка

 

- від партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

 

 

 

 


                         

СКЛАД ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності, охорони прав та інтересів громадян

 

Голова комісії

 

Любович Олександра Юріївна             

- від політичної партії «Опозиційний

блок»

 

Заступник голови комісії

 

Бур’янов Ігор Валерійович

 

- від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»

 

Секретар комісії

 

Приймаченко Олена Григорівна

- від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

Члени комісії:

Аршиник Світлана Федосіївна

 

Береза Людмила Василівна

 

Захарчук Дмитро Вікторович

 

 

Качаненко Наталія Вікторівна

 

Марковський Сергій Іванович

 

 

Саламаха Вадим Анатолійович

- від політичної партії «Рідне місто»

 

- від політичної партії «Наш край»

 

- від політичної партії «Опозиційний блок»

 

- від політичної партії «Рідне місто»

 

- від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

- від радикальної партії Олега Ляшка

 

 

 

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com