Депутатська фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Голова фракції                                                   Вербовий Ігор Володимирович 

Заступник голови фракції                                Мартинюк Антон Геннадійович 

Секретар фракції                                               Дьомін Олег Геннадійович 

Члени фракції:      

1. Босенко Олександр Миколайович

2. Вінницький Віталій Васильович

3. Фросіняк Руслан Вікторович

 

Депутатська фракція політичної партії «Опозиційний блок»

Голова фракції                                                   Любович Олександра Юріївна 

Заступник голови фракції                                 Захарчук Дмитро Вікторович 

Секретар фракції                                               Колоскова Людмила Сергіївна 

Члени фракції:      

1. Марченко Євген Вікторович

2. Піскова Ніна Григорівна

3. Пустовий Олександр  Миколайович

 

Депутатська фракція політичної партії «Рідне місто»

Голова фракції                                                  Болокан Василь Якович 

Заступник голови фракції                                Качаненко Наталія Вікторівна 

Секретар фракції                                              Кириченко Ніна Іванівна 

Члени фракції:      

1. Аношина Зінаїда Василівна

2. Аршиник Світлана Федосіївна

3. Пустовіт Наталія Олександрівна

 

Депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

Голова фракції                                                     Марковський Сергій Іванович 

Заступник голови фракції                                   Агліулін Роман Равільович 

Секретар фракції                                                 Приймаченко Олена Григорівна 

Члени фракції:      

1. Новаторов Анатолій Григорович

2. Сілівейстров Андрій Валерійович

  

Депутатська фракція політичної партії «УОП-УКРОП»

Голова фракції                                                     Бур’янов Ігор Валерійович 

Заступник голови фракції                                   Гардашніков Андрій Леонідович 

Секретар фракції                                                 Залещик Лариса Володимирівна 

Члени фракції:      

1. Каленчук Борис Володимирович

 

Депутатська фракція політичної партії «Свобода»

Голова фракції                                                     Фоменко Іларіон Андрійович 

Заступник голови фракції                                   Чумаченко Олена Олександрівна 

Секретар фракції                                                 Яцун Олена Олексіївна

  

Депутатська фракція політичної партії «Наш край»

Голова фракції                                                    Постолатій Артем Сергійович 

Заступник голови фракції                                   Шаповал Дмитро Анатолійович 

Секретар фракції                                                 Береза Людмила Василівна

  

Депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Голова фракції                                                    Муравйов Володимир Миколайович 

Секретар фракції                                                Саламаха Вадим Анатолійович

  

Депутатська група «Рідний край» 

Співголова                                                           Постолатій Артем Сергійович 

Співголова                                                           Болокан Василь Якович 

Члени фракції:      

1. Аношина Зінаїда Василівна

2. Аршиник Світлана Федосіївна

3. Береза Людмила Василівна

4. Кириченко Ніна Іванівна

5. Качаненко Наталія Вікторівна

6. Пустовіт Наталія Олександрівна

7. Шаповал Дмитро Анатолійович

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com