12 жовтня 2017 року відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Подільської районної у місті Кропивницькому ради. До розгляду на засіданні опікунської ради від 12.10.2017 членам опікунської ради було запропоновано три питання.

Перше питання стосувалось надання дозволу опікуну на влаштування підопічного до психоневрологічного інтернату. Розглянувши подані документи, члени опікунської ради прийшли до висновку щодо доцільності надання дозволу опікуну на направлення підопічного до психоневрологічного інтернату та запропоновано надати необхідні матеріали на розгляд виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницькому ради для прийняття відповідного рішення.

Друге та третє питання висвітлювало можливість надання Ленінському районному суду міста Кіровограда подання про погодження кандидатури опікуна особі у разі визнання її в судовому порядку недієздатною (особі, визнаної в судовому порядку недієздатною). За результатами розгляду дані питання вирішено позитивно та запропоновано надати необхідні матеріали на розгляд виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницькому ради для прийняття відповідного рішення.

Таким чином, питання, які розглядаються на опікунській раді, забезпечують  можливість  громадян реалізовувати свої права та обов’язки,  захищати  права та обов’язки осіб, що потребують опіки чи піклування, перебувають під опікою чи піклуванням.

 

 

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com