27 вересня 2017 року відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Подільської районної у місті Кропивницькому ради.

До розгляду на засіданні опікунської ради від 27.09.2017 членам опікунської ради було запропоновано чотири питання.

Перше та друге питання висвітлювало можливість надання Ленінському районному суду міста Кіровограда подання про погодження кандидатури опікуна особі, у разі визнання її в судовому порядку недієздатною (особі визнаної в судовому порядку недієздатною). За результатами розгляду дане питання вирішено позитивно та запропоновано надати необхідні матеріали на розгляд виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницькому ради для прийняття відповідного рішення.

Третє питання стосувалось розгляду заяви підопічного щодо неналежного виконання опікунських обов’язків його опікуном. За результатами розгляду факти, викладені в заяві підопічного, не підтвердились.

Заключне питання стосувалось розгляду заяви сестри недієздатної особи щодо встановлення опіки над підопічною. За результатами розгляду інформацію викладену заявницею, взято до відома.

Таким чином, питання, які розглядаються на опікунській раді, забезпечують  можливість  громадян реалізовувати свої права та обов’язки,  захищати  права та обов’язки осіб, що потребують опіки чи піклування, перебувають під опікою чи піклуванням.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com